5571 318 0917
درخواست کارشناسی
اهمیت دوربین مداربسته


: 738

داشتن امنیت در تمام مکان ها یک موضوع مهم و ضروری تلقی می شود . امروزه افراد تمایل بیشتری به حذف امنیت در محل کار و یا منازل خود دارند و به دنبال روشی برای ایجاد امنیت می باشند . استفاده از درب های امنیتی ، دزدگیر ، دوربین های مدار بسته و ... به علت همین موضوع رواج یافته است . دوربین مدار بسته یکی از متداول ترین ابزارهای امنیتی می باشد که امروزه می توان آن ها را در هر مکانی مشاهده نمود

داشتن امنیت در تمام مکان ها یک موضوع مهم و ضروری تلقی می شود . امروزه افراد تمایل بیشتری به حذف امنیت در محل کار و یا منازل خود دارند و به دنبال روشی برای ایجاد امنیت می باشند . استفاده از درب های امنیتی ، دزدگیر ، دوربین های مدار بسته و ... به علت همین موضوع رواج یافته است . دوربین مدار بسته یکی از متداول ترین ابزارهای امنیتی می باشد که امروزه می توان آن ها را در هر مکانی مشاهده نمود .

دوربین مدار بسته در شیراز نیز همانند سایر شهرها طرفدارانی داشته و در اکثر مناطق به چشم می خورد . شرکت دیدافزار تمیم به عنوان یک شرکت پیشرو و ممتاز در زمینه دوربین مدار بسته در شیراز فعالیت دارد و با دارا بودن سالها سابقه و انجام پروژه های متعدد در این زمینه و بهره مندی از نیروی کارآزموده و مجرب می تواند پاسخگویی نیاز های شما باشد . تنوع دوربین مدار بسته در شیراز زیاد می باشد . و شما قبل از اقدام به خرید مسلما باید ابتدا نمونه های مختلف را بررسی نموده ، تفاوت آنها را بدانید و سپس با توجه به بودجه و نیاز خود اقدام به خرید نمایید .

کاربرد دوربین مدار بسته :

امروزه از دوربین مدار بسته در منازل ، فروشگاه های بزرگ ، کارخانجات ، محیط های صنعتی ، بانک ها ، فرودگاه ها ، ادارات ، شرکت ها ، ساختمان های تجاری ، بیمارستان ها ، انبارها و ... استفاده می شود . انتخاب دوربین مدار بسته مناسب بستگی به مکان مورد استفاه دارد و شما باید با توجه به مکانی که می خواهید استفاده نمایید و متراژ آن نوع و تعداد مناسب آن را انتخاب نمایید .

اهمیت دوربین مدار بسته :

دوربین مدار بسته ممکن است به دلایل مختلفی نصب شوند . از جمله این موارد عبارتند از :

1- جلوگیری از جرم : استفاده از دوربین مدار بسته در محیط های کاری موجب می شود میزان ارتکاب به جرم کاهش یابد . مسلما میزان جنایت و سرقت در محیطهای دارای دوربین مدار بسته کاهش می یابد .

2- جلوگیری از سرقت : در مکان های که پول جابه جا می شود ، همانند بانک ها و یا ادارات نصب دوربین مدار بسته می تواند تا حد زیادی از سرقت اموال توسط کارکنان جلوگیری نمایید .

3- نظارت بر کارکنان : مدیران شرکت ها و ادارات ، کارخانجات ممکن است نتوانند به طور دائم در محیط کاری حاضر باشند ، به همین علت با نصب دوربین مدار بسته در شیراز می توانند بر محیط کاری نظارت نمایند و کنترل امور را به دست بگیرند .

4- دارا بودن مدرک : در صورتی که در محیط کاری یا منزل شما سرقت اتفاق افتاد پلیس می تواند به راحتی با بررسی دوربین مدار بسته مدارک جمع آوری نموده و اقدام به جلب سارقان نماید .

5- جلوگیری از خطر : استفاده از دوربین در برخی از مکان ها که احتمال بروز خطر زیاد است ماتنند آتش سوزی موجب می شود شما به سرعت اطلاع یافته و اقدام مناسب را انجام دهید .

دوربین مدار بسته در شیراز را می توان از جنبه های مختلفی دسته بندی نمود . برذای مثال یکی از این موارد از لحاظ شکل ظاهری و نوع کاربرد آن می باشد . یا به عنوان نمونه ای دیگر از نظر محل استفاده آن

تقسیم بندی دوربین مدار بسته در شیراز از نظر شکل ظاهری :

دوربین مدار بسته دام : دام به معنای گنبد می باشد و اطلاق این نام به علت شکل گنبدی شکل این دوربین ها می باشد .

دوربین مدار بسته باکس : باکس نیز به معنای جعبه می باشد . دوربین های مدار بسته باکس دارای بدنه مستطیلی و اغلب پلاستیکی می باشند .

دوربین مدار بسته مخفی : در برخی از مکان ها نیاز است تا از دوربین های در ابعاد کوچک و به صورت مخفیانه استفاده نمود .

دوربین مدار بسته اسپید دام : این نوع دوربین ها گردان می باشند .

دوربین مدار بسته بولت : بولت به معنای گلوله می باشد و دوربین های بولت بدنه استوانه ای و فلزی مشابه گلوله دارند.

تقسیم بندی دوربین مدار بسته در شیراز از نظر محل استفاده :

دوربین ها را بسته به اینکه در محیط داخل و یا محیط بیرون استفاده می کنید می توانید انتخاب نمایید .

خرید دوربین مدار بسته در شیراز :

شرکت های بسیاری در شیراز در زمینه فروش دوربین مدار بسته در شیراز فعالیت دارند . 

با توجه به موارد بیان شده شما برای خرید دوربین مدار بسته در شیراز و یا سایر شهرها نیاز به کسب اطلاعاتی کامل در این زمینه دارید تا مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین دوربین مدار بسته را انتخاب نمایید . به همین منظور شما می توانید با تماس با شرکت و برقراری ارتباط با کارشناسان لذت خریدی مطمئن را تجربه نمایید .

آدرس ارتباطی ما

آدرس: شیراز ، خیابان ملاصدرا ، خیابان حکیمی ، ساختمان پویا طبقه 2 واحد 2

تلفن ثابت : 07132336438

موبایل : 09173185571

دوربین مداربسته در شیراز| شرکت دید افزار تمیم: فعال در زمینه  مشاوره  و فروش عمده دوربین مدار بسته در شیراز،سیستم اعلان سرقت در شیراز،خرید دوربین مخفی  در شیراز،سیستم اعلان سرقت شیراز، سیستم های امنیتی شیراز، دزدگیر اماکن، لانگسی، تجهیزات لانگسی شیراز، خرید تجهیزات لانگسی شیراز، خرید دوربین مداربسته شیراز، خرید و فروش سیستم های امنیتی شیراز، خرید دزدگیر اماکن شیراز