5571 318 0917
درخواست کارشناسی
خرید دوربین مداربسته


: 92

یاز به امنیت و کنترل و نظارت از راه دور در دنیای امروزی، موجب ایجاد و اختراع وسایل و تکنولوژی های جدید و کاربردی شده است. یکی از این موارد دوربین مدار بسته است. به صورت ثابت، بر روی سقف و یا زوایای بین سقف و دیوار نصب می شود و دارای اندازه ای به نسبت کوچک است. کاربرد دوربین مدار بسته بسیار متنوع است

از کجا و کدام فروشگاه ها در استان فارس شهر شیراز دوربین مدار بسته بخریم ؟

نیاز به امنیت و کنترل و نظارت از راه دور در دنیای امروزی، موجب ایجاد و اختراع وسایل و تکنولوژی های جدید و کاربردی شده است. یکی از این موارد دوربین مدار بسته است. به صورت ثابت، بر روی سقف و یا زوایای بین سقف و دیوار نصب می شود و دارای اندازه ای به نسبت کوچک است. کاربرد دوربین مدار بسته بسیار متنوع است و ساختمان های عمومی و خصوصی، مراکز تفریحی، خرید، مغازه ها و حتی خطوط تولید کارخانه ها را در بر می گیرد. دوربین مدار بسته به منظور نظارت، کنترل، موارد ایمنی و امنیتی مورد استفاده قرار می گیرد و امکان نظارت و کنترل از راه دور و ضبط و آرشیو داده های دریافتی از دوربین را فراهم می کند.

اگر تصمیم به خرید و نصب دوربین مداربسته را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان فارس هستید، از بین انواع مختلف دوربین مداربسته در شهر شیرازدوربین مداربسته با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در شیراز موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت دید افزار مشاهده نموده‌اید.

 

خرید انواع دوربین مداربسته در شیراز، استان فارس

دوربین های مدار بسته دارای مدل های متنوعی اند که بنابر کاربرد، شکل ظاهری، زاویه حرکتی و فرم حرکتی آن ها می باشد.

عموما دوربین های مدار بسته مستقل از مدل شان به سه دسته آنالوگ، تحت شبکه یا IP و دو منظوره تقسیم می‌شود. این تقسیم بندی بر اساس نحوه انتقال اطلاعات دوربین به مرکز کنترل، صورت گرفته است.

پرکاربرد ترین مدل های دوربین مدار بسته از نظر شکل ظاهری؛شامل دوربین های گنبدی، جعبه ای و استوانه‌ای و از نظر نوع عملکرد؛ گردان، حرارتی، دید در شب و ..  است. برای محیط هایی که نیاز به دید 360 درجه و کامل وجود دارد، دوربین های گردان مناسب است. دوربین های دید در شب نیز امکان ضبط تصاویر در تاریکی را فراهم می کنند. هر نمونه از دوربین های ذکر شده در صورتی که دارای پوشش محافظتی در برابر نفوذ آب باشد را می توان در فضای بیرونی مورد استفاده قرار داد. فضای مورد استفاده از دوربین مداربسته به بیرون و یا داخل محدود نمی شود.

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان دوربین مداربستهدر شیراز درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب دوربین مداربسته" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع دوربین مداربستهبا توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان فارس، شهر شیراز داشته باشید.

نمایندگی فروش انواع دوربین مدار بسته در شیراز

این که فروشندگان دوربین مداربسته در شیراز چه نوعی دوربین و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت دید افزار قیمت انواع دوربین مداربسته را در بین فروشندگان شهرهای استان فارس با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع دوربین مداربسته در شهر شیراز انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت دید افزار مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید

از دوربین مداربسته می توان در کنترل و نظارت بر ترافیک شهری، افزایش امنیت شهروندان و کنترل بهتر بحران ها و حوادث و انجام اقدامات به موقع و موثر استفاده کرد.
شهر شیراز دومین کلانشهر و با وجود بارگاه مطهر امام رضا (ع)، قطب گردشگری ایران محسوب می گردد. اولویت سرمایه گذاری در این شهر گردشگری بوده و همین امر باعث توسعه زیر ساخت هایی همچون حمل و نقل، فضای های اقامتی و مسکونی گردیده است.
از آنجا که امنیت و آسایش زائران و گردشگران از اهمیت بالایی برخوردار است، نظارت تصویری بر اماکن عمومی و ترافیک شهری در شهرهای گردش پذیر مانند شیراز اهمیت بسیار بالایی خواهد داشت و همین امر موجب افزایش روز افزون به کارگیری دوربین مداربسته به عنوان سیستم نظارت تصویری در این شهر شده است.

 

در ادامه بخوانید

> اجرا و نصب دوربین مداربسته در شیراز

> بازارهای دوربین مداربسته در شیراز

> اتحادیه دوربین مداربسته شیراز

> چهارمین نمایشگاه دوربین مداربسته در شیراز

اجرا و نصب دوربین مداربسته در شیراز

شرکت رایمون اندیشه برتر به پشتوانه سالها تجربه و اعتماد مشتریان خود توانسته است تعداد بسیاری پروژه سیستم های نظارت تصویری و حفاظتی را در شهر شیراز انجام دهد.

خدمات شرکت رایمون در شهر مقدس شیراز

برخی از خدمات قابل ارائه در حوزه سیستم های نظارت تصویری شرکت رایمون به مشتریان شیرازی به شهر ذیل می باشد.

 • مشاوره و طراحی سیستم های نظارت تصویری
 • فروش انواع دوربین مداربسته آنالوگ،ADH,IP و HDCVI از برندهای معتبر بازار
 • اجرا و نصب انواع دوربین مداربسته
 • طراحی و اجرای اتاق مانیتورینگ در شهر شیراز
 • ارائه خدمات پشتیبانی و نگه داری سیستم های نظارت تصویری و حفاظتی در شهر شیراز

برخی از پروژه های انجام شده در شهر شیراز

 

 • اجرا و نگه داری سیستم های ثبت تخلف شهر شیراز (بیشتر بخوانید)
 • اجرا و نگه داری سیستم های ثبت تخلف محورهای منتهی به شهر شیراز
 • اجرای سیستم نظارت تصویری میادین تره بار شیراز
 • اجرا و نصب سیستم های نظارت تصویری برخی از هتل های شیراز
 • اجرا و نصب دوربین مداربسته تعدادی از کارخانه های شهر شیراز
 • اطلاعات بیشتر
 • اتحادیه دوربین مداربسته شیراز

  دوربین مداربسته با عنوان سیستم های حفاظتی یکی از رسته های اتحاديه توليدکنندگان و تعميرکاران لوازم الکترونيک و الکتروتکنيک می باشد و برای فعالیت در این حوزه و اخذ مجوز می بایست به این اتحادیه مراجعه گردد.

 • بررسی و صدور مجوز در رسته های مصوب اتحادیه
 • پیگیری شکایت مشتریان از اعضا
 • طبق مصوبه کمیسیون نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس تمام اصناف فعال در شیراز موظف به نصب دوربین مداربسته با هدف جلوگیری از وقوع جرم و کاهش سرقت در واحد های صنفی شیراز می باشند.

   

 •  

آدرس ارتباطی ما

آدرس: شیراز ، بولوار استقلال ، حدفاصل باسکول نادر و فلکه هنگ ، کوچه ۱۵ فرعی دوم سمت چپ ، پلاک ۱۴ شرکت دیدافزار تمیم

تلفن ثابت : 07132336438

موبایل : 09173185571

دوربین مداربسته در شیراز| شرکت دید افزار تمیم: فعال در زمینه  مشاوره  و فروش عمده دوربین مدار بسته در شیراز،سیستم اعلان سرقت در شیراز،خرید دوربین مخفی  در شیراز،سیستم اعلان سرقت شیراز، سیستم های امنیتی شیراز، دزدگیر اماکن، لانگسی، تجهیزات لانگسی شیراز، خرید تجهیزات لانگسی شیراز، خرید دوربین مداربسته شیراز، خرید و فروش سیستم های امنیتی شیراز، خرید دزدگیر اماکن شیراز