5571 318 0917
درخواست کارشناسی
دزدگیر اماکن در شیراز


: 710

دزدگیر اماکن مهمترین عامل بازدارنده از سرقت در محل کار و منزل می باشد. سارقین برای انجام سرقت معمولا به سراغ مکان هایی می روند که بتوانند به راحتی سرقت خود را انجام دهند.

دزدگیر اماکن مهمترین عامل بازدارنده از سرقت در محل کار و منزل می باشد.

سارقین برای انجام سرقت معمولا به سراغ مکان هایی می روند که بتوانند به راحتی سرقت خود را انجام دهند.

از این رو سرقت از منزلی که دزدگیر اماکن دارد به مراتب بسیار سختتر از منزلی  است که فاقد دزدگیر است

سارقین با دیدن تجهیزات دزدگیر اماکن معمولا از سرقت خود پشیمان می شوند و سراغ مکان های راحت برای دزدی می روند.

از این رو دزدگیر  نقش بسیار مهمی در بازدارندگی از سرقت می تواند ایفا کند.

دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن یا intruder alarm system ، یک سیستم نظارتی،حفاظتی و امنیتی است که برای جلوگیری از ورود سارقین و اعلام سرقت در اماکن صنعتی، تجاری، اداری و یا مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد.نحوه عمل سیستم دزدگیر به گونه ای است که به محض ورود به حریم خصوصی و یا شکستن قفل، به صورت آژیر و هشدارهای امنیتی، تلاش برای سرقت را اعلام می کند.این سیستم بهترین کارایی را در مجتمع های مسکونی، کارگاه های تولیدی، کارخانجات صنعتی و واحدهای تجاری دارد.انواع مختلف سیستم دزدگیر با کاربردهای متفاوت برای مواقع ضروری تولید شده است.برخی از سیستم های دزدگیر مجهز به سیستم هشدار دهنده آتش و یا دوربین مداربسته هستند.طراحی برخی از سیستم های دزدگیر نیز به گونه ای است که امکان نصب بر روی درب های ورودی و اتصال به جریان برق را دارا می باشند. درب های شوک دار می توانند علاوه بر شناسایی ورود غیر قانونی، با جریان برق، مانع از فعالیت سارقین شوند.تنوع بالای سیستم دزدگیر موجب شده تا امکان استفاده در هر فضایی را داشته باشد.

چرا باید از دزدگیر اماکن استفاده کنیم 

1- پیشگیری از سرقت

وجود سیستم امنیتی باعث می شود که سارقین آن محل را برای سرقت انتخاب نکنند و سراغ محل راحتری بروند.

معمولا سارقین دنبال محل هایی هستند که سطح ایمنی کمتری دارند و به راحتی در کمترین زمان بتوانند سرقت خود را انجام دهند.

2-جلوگیری از سرقت 

ایجاد صدای دیدافزار می تواند سرقت آنها را نا فرجام کند و سارقین از محل فرار کنند.

3-امکان ضبط تصاویر سارقین و شناسایی آنها

دزدگیر  به راحتی چهره سارقین و نحوه عملکرد آنها را ضبط می نمایید و نیروهای انتظامی به راحتی می توانند آنها را شناسایی کنند.

4-امکان اطلاع کلانتری محل از ورد سارقین

برخی از سیستم های دزدگیر  این سیستم را دارند که در صورت ورود سارقین به صورت خودکار با کلانتری محل تماس بگیرند.

و نیروهای پلیس به زودی به محل برسند

5- امکان مطلع کردن شما

دزدگیر اماکن این قابلیت را دارد تا در صورت ورود سارقین به محل شما با چندین شماره تماس ویا پیامک ارسال نماید.

در اینصورت شما می توانید در زمان مناسب اقدام نمایید

6- ایجاد حس امنیت

با دزدگیر اماکن به راحتی می توانید حس امنیت را به محل کار خود هدیه دهید و با آسودگی خاطر به کارهای خود بپردازید

7-کنترل از راه دور 

با استفاده از این سیستم شما به راحتی می توانید محل کار و یا منزل خود را از راه دور کنترل کنید.

دزدگیر اماکن چگونه عمل می کند

دزدگیر اماکن یا intruder alarm system ، یک سیستم نظارتی،حفاظتی و امنیتی است

که برای جلوگیری از ورود سارقین و اعلام سرقت در اماکن صنعتی، تجاری، اداری و یا مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه عمل سیستم امنیتی ساختمان به گونه ای است که به محض ورود به حریم خصوصی و یا شکستن قفل، به صورت دیدافزار و هشدارهای امنیتی،

تلاش برای سرقت را اعلام می کند.این سیستم بهترین کارایی را در مجتمع های مسکونی،

کارگاه های تولیدی، کارخانجات صنعتی و واحدهای تجاری دارد.انواع مختلف سیستم دزدگیر  با کاربردهای متفاوت برای مواقع ضروری تولید شده است.

برخی از سیستم های دزدگیر مجهز به سیستم هشدار دهنده آتش و یا دوربین مداربسته هستند.

طراحی برخی از سیستم های دزدگیر نیز به گونه ای است

که امکان نصب بر روی درب های ورودی و اتصال به جریان برق را دارا می باشند.

درب های شوک دار می توانند علاوه بر شناسایی ورود غیر قانونی، با جریان برق، مانع از فعالیت سارقین شوند.

تنوع بالای سیستم دزدگیر  موجب شده تا امکان استفاده در هر فضایی را داشته باشد.

اهمیت انتخاب نوع متناسب به هنگام خرید دزدگیر اماکن

 باید نوع متناسب با نیاز خود را شناسایی و خرید نمایید. این نکته می تواند تاثیر زیادی بر کارایی دستگاه شما داشته باشد. برخی مواقع انتخاب نوع نامتناسب به هنگام خرید دزدگیر اماکن باعث می شود به مشکلات متعددی دچار شوید. لازم است با مطالعه و مشورت با افراد متخصص، با انواع دزدگیر اماکن آشنا شوید و قبل از خرید بدانید چه انتظاری از دزدگیر خود دارید.
دزدگیر های دیدافزاری به عنوان قدیمی ترین دزدگیر های اماکن، به هنگام حس حرکت در مسیر های مشخص از طریق سنسور، شروع به دیدافزار کشیدن می کنند. بسیاری از این نوع به دلیل آلودگی صوتی و تعداد تردد های زیاد در منازل استفاده نمی کنند اما ممکن است برای انبار در یک کارخانه بسیار مناسب باشند تا با پخش شدن صدای دیدافزار نگهبان متوجه نفوذ افراد به داخل محوطه و انبار شود.

دزدگیر های سخنگو، دزدگیر هایی هستند که علاوه بر دیدافزار، از طریق خط تلفن با شماره های از پیش تعریف شده تماس می گیرند. این دزدگیر ها که قیمت مناسبی دارند، می توانند برای محافظت از ساختمان های مختلف مورد استفاده باشند. البته باید دقت شود که در ساختمان خط تلفن در دسترس سارقین نباشد تا با قطع کردن تلفن، دستگاه را از کار بیندازند.

دزدگیرهای سیم کارتی برای رفع مشکل این دزدگیرها به بازار عرضه شده اند. در این نوع دزدگیرها بدون نیاز به خط تلفن و با سیم کارت دستگاه تماس برقرار می شود. این نوع برای منازل و ویلاها بسیار مفید هستند. این نوع دزدگیر در دو نوع معمولی و بیسیم عرضه شده است. در صورتی که زیبایی ظاهری برایتان اهمیت دارد، می توانید خرید دزدگیر اماکن نوع بی سیم را در اولویت قرار دهید. خرید دزدگیر اماکن با سیم برای محل های پر تردد توصیه می شود چرا که باتری نوع بی سیم به سرعت تمام می شود برای مکان های پرتردد مناسب نیست.

ممکن است برای سازمان های بزرگ که دارای شبکه های داخلی هستند، دزدگیر تحت شبکه انتخاب بهتری باشد. بهتر است پس از آشنایی با انواع مختلف دزدگیر، از افراد متخصص برای انتخاب کمک بگیرید.

هنگام خرید دزدگیر اماکن به نوع سنسور دستگاه دقت کنید

یکی از نکات مهم به هنگام خرید دزدگیر اماکن، توجه به نوع سنسور است. در واقع سنسور ها کارایی دزدگیر ها را تعیین می کنند. برخی سنسور ها حرکتی بوده و حساس به حرکت هستند. برخی دیگر از سنسور های لرزشی استفاده می کنند و حساس به ارتعاش می باشند. برخی دزدگیر ها دارای سنسور های مگنت نیز می باشند که برای کنترل باز و بسته شدن در ها و پنجره ها مناسب است. برخی دیگر از دزدگیر ها دارای سنسور ها نوری هستند که دقت بیشتری دارند. در انواع مختلف دزدگیر ها، مطالعه مشخصان فنی یا مشورت با کارشناسان فروش می تواند در تصمیم گیری به شما کمک کند.

امکانات اصلی و جانبی را به هنگام خرید دزدگیر اماکن بررسی کنید

ممکن است به هنگام خرید دزدگیر اماکن صرفا متمرکز عملکرد دزدگیر باشید اما بهتر است امکانات آن را نیز به دقت بررسی کنید. برخی امکانات می توانند رفاه شما را تامین نماید. برد ریموت و باتری پشتیبان از جمله مواردی است که باید حتما مورد بررسی قرار دهید. برخی از دزدگیر های اماکن دارای امکانات جانبی متعددی هستند که می تواند بسیار مفید باشد. برای مثال برخی دارای سیستم اعلان حریق و سنسور های دود هستند. برخی مجهز به سنسور های گاز شهری هستند و برخی دیگر مجهز به دوربینهای مدار بسته می باشند. امکانات جانبی می تواند تاثیر زیادی در قیمت و البته رفاه شما داشته باشد، بنابراین بهتر است به دقت این موارد را نیز مورد بررسی قرار دهید.

به قیمت انواع دزدگیر ها به هنگام خرید توجه کنید

یکی از معیار های انتخاب و خرید دزدگیر اماکن، قیمت انواع دزدگیر است. دزدگیر ها بر اساس نوع، امکانات اصلی و جانبی قیمت های متفاوت و متنوعی دارند. برند نیز از جمله عوامل تاثیرگذار بر قیمت دستگاه است. سعی کنید در تعیین بودجه، کیفیت و کارایی را در کنار یکدیگر در نظر بگیرید. دستگاه هایی با انواع امکانات اما بی کیفیت ممکن است طول عمر بسیار کوتاهی داشته باشند و شما را متحمل هزینه های اضافی زیادی نمایند.

از برند های معتبر و از مراکز معتبر و تخصصی خرید کنید


یکی از مهم ترین نکات در خرید دزدگیر اماکن ، خرید دستگاه های با کیفیت از برند های معتبر است. کیفیت می تواند در کارایی و طول عمر دستگاه اهمیت زیادی داشته باشد. در صورتی که مراکز حرفه ای و تخصصی برای خرید مراجعه نمایید، کارشناسان فروش برند های معتبر نوع منتخب شما را معرفی می نمایند. مراکز معتبر علاوه بر ارائه دستگاه های با کیفیت، خدمات نگهداری و پشتیبانی حرفه ای و تخصصی ارائه می نمایند که این قضیه می تواند از دغدغه های شما بکاهد.

همچنین در صورت مراجعه به مراکز معتبر برای خرید دزدگیر اماکن می توانید از افراد متخصص و حرفه ای برای نصب دستگاه استفاده نمایید. نصب اهمیت زیادی در کارکرد دزدگیر های اماکن دارد. انتخاب محل مناسب نصب، نصب اصولی و تخصصی، انجام بررسی های تخصصی از جمله اقداماتی است که به هنگام نصب انجام می شود.

برای مثال در صورتی که منطقه و ساختمان منتخب، دارای نویز باشد ممکن است نصاب از شما بخواهد که از دستگاه های بی سیم نوع خاصی استفاده کنید یا از نویزگیر استفاده نمایید یا حتی نوع دیگری از دزدگیر را تهیه نمایید.

آدرس ارتباطی ما

آدرس: شیراز ، خیابان ملاصدرا ، خیابان حکیمی ، ساختمان پویا طبقه 2 واحد 2

تلفن ثابت : 07132336438

موبایل : 09173185571

دوربین مداربسته در شیراز| شرکت دید افزار تمیم: فعال در زمینه  مشاوره  و فروش عمده دوربین مدار بسته در شیراز،سیستم اعلان سرقت در شیراز،خرید دوربین مخفی  در شیراز،سیستم اعلان سرقت شیراز، سیستم های امنیتی شیراز، دزدگیر اماکن، لانگسی، تجهیزات لانگسی شیراز، خرید تجهیزات لانگسی شیراز، خرید دوربین مداربسته شیراز، خرید و فروش سیستم های امنیتی شیراز، خرید دزدگیر اماکن شیراز