5571 318 0917
درخواست کارشناسی
کاربرد و مزایای استفاده از دوربین مداربسته در دوران کرونا


: 501

ویروس کرونا به نوعی موجب تعطیلی جهان گردیده و عده بسیار زیادی از مردم را خانه نشین نموده است ، ارتباطات اجتماعی و کاری بسیاری از مردم به شکل فیزیکی قطع شده و افراد نگران کسب و کار رها شده ی خود هستند

ویروس کرونا به نوعی موجب تعطیلی جهان گردیده و عده بسیار زیادی از مردم را خانه نشین نموده است ، ارتباطات اجتماعی و کاری بسیاری از مردم به شکل فیزیکی قطع شده و افراد نگران کسب و کار رها شده ی خود هستند و همینطور افرادی که به دلایل شغلی ناچار به خروج از خانه هستند نگران خانواده ، فرزندان و والدین شان که باید در خانه بمانند می شوند .

این روزها انتقال تصاویر از یک یا چند مبدا به مقصد تمامی نقاط جهان به آسانی امکان پذیر است و قرار دادن دوربین مداربسته در یک مکان به معنی نظارت کامل و 24 ساعته ی آن مکان از اقصی نقاط جهان و در صورت لزوم به وسیله ی چندین کاربر می باشد ، حتی امکان نظارت صوتی و تصویری همزمان نیز مهیاست . 

در چنین شرایطی قسمت عمده ای از نگرانی مدیران می تواند از بین برود و در هر لحظه ای که بخواهند به راحتی مجموعه خود را مانیتور کنند و در صورت مشاهده ی مشکلی در مجموعه با نزدیک ترین فرد موجود ، نگهبان یا پلیس تماس بگیرند.

حتی مجموعه های فعال ممکن است مدیری داشته باشند که یا از نظر سنی در خطر باشد و یا باتوجه به داشتن بیماری های خاص نیاز به مراقبت بیشتر داشته باشد ، اینگونه مدیران می توانند به راحتی در منزل بمانند و با استفاده از دوربین های مداربسته در جریان کامل امور مجموعه ی خود قرار گیرند و با استفاده از تلفن مجموعه ی خود را رهبری نمایند.در ایام قرنطینه خرید دوربین مداربسته در کسب و کار و صنعت نقشی بی نظیر و فراموش نشدنی داشته که شاید در دوران پسا کرونا بسیاری از مدیران را ترغیب به نصب ، به روز رسانی و گسترش سیستم دوربین مداربسته ی مجموعه ی خود نماید .

در سیستم اجتماعی هم اتفاقات خاصی در این ایام برای مردم پیش آمد ، شاید مهم ترین آن بحث والدینی بوده که نیاز به مراقبت داشتند ولی در این ایام هم تردد به سختی صورت می گرفت و هم دیدار با افراد مسن ریسک بیماری را برای آن ها بالا می برد .

در این شرایط فکر کنید وجود دوربین مداربسته چقدر می تواند مفید باشد ، دوربینی که در تمام 24 ساعت به سادگی می توانید وضعیت والدین خود را در آن چک نمایید و در صورت بروز شرایط اضطراری هم به سادگی می توانید با اورژانس یا همسایه ها تماس بگیرید و سپس خود را به سرعت به آنجا برسانید. استفاده از دوربین مداربسته برای نگهداری از افراد مسن بخصوص در ایام قرنطینه بسیار کمک می کند و از نگرانی های آن ها اندکی کاسته می شود .

در نقطه مقابل مشاغل خاصی هستند که در ایام قرنطینه افراد ناچار به حضور در سرکار خود هستند ، مانند پرسنل کادر درمانی ، پلیس ، آتش نشانی و یا کارمندان فروشگاههای مواد غذایی و لوازم ضروری که اتفاقا حضور آن ها در این ایام حتی پررنگتر از قبل بوده است . برای اینگونه خانواده ها با توجه به تعطیلی مدارس و عدم وجود مراکز نگهداری کودکان یکی از مهمترین دغدغه ها حضور فرزندان در منزل می باشد. در این شرایط هم شاید هیچ چیزی به اندازه وجود دوربین مداربسته نمی تواند کارگشا باشد . اطلاع دقیق از وضعیت فرزندان بدون آنکه بخواهیم توجه آنها را جلب کنیم.

مثالهایی که گفته شد قسمت کوچکی از کاربرد دوربین مداربسته در دوران قرنطینه ی ویروس کرونا بوده است . طی آماری که از تماس های مشتریان در این ایام بدست آمده افزایش حداقل 50 درصدی تماس های مشتریان و سوالات فنی شان و درخواست برای بروزرسانی سیستم ها بوده که کاملا نشان دهنده ی استفاده بیشتر مشتریان از دوربین های مداربسته ی خودشان در این ایام بوده است .

 

 

 

آدرس ارتباطی ما

آدرس: شیراز ، خیابان ملاصدرا ، خیابان حکیمی ، ساختمان پویا طبقه 2 واحد 2

تلفن ثابت : 07132336438

موبایل : 09173185571

دوربین مداربسته در شیراز| شرکت دید افزار تمیم: فعال در زمینه  مشاوره  و فروش عمده دوربین مدار بسته در شیراز،سیستم اعلان سرقت در شیراز،خرید دوربین مخفی  در شیراز،سیستم اعلان سرقت شیراز، سیستم های امنیتی شیراز، دزدگیر اماکن، لانگسی، تجهیزات لانگسی شیراز، خرید تجهیزات لانگسی شیراز، خرید دوربین مداربسته شیراز، خرید و فروش سیستم های امنیتی شیراز، خرید دزدگیر اماکن شیراز