5571 318 0917
درخواست کارشناسی
مرکز فروش بهترین دوربین های مدار بسته در شیراز


: 436

به هر دوربینی که در یک مدار الکترونیکی در جای ثابتی قرارداشته باشد و در آن مدار جابجا نشود دوربین مدار بسته یا Closet Circuit Television و یا به اختصار CCTV می گویند. عنوان دیگر رایج Video Surveillance به معنای سیستم نظارت تصویری می باشد.

دیدافزار، مرکز فروش بهترین دوربین های مدار بسته

دیدافزار در زمینه فروش و نصب  سیستم های نظارت تصویری ، مجری انواع پروژه های مانیتورینگ و ضبط تصاویر ، انتقال تصاویر از طریق اینترنت و شبکه، نصب دکل ها و آنتن های رادیویی ، سیستم های تشخیص چهره و راه حل های هوشمند امنیتی می باشد.

سیستم های نظارت تصویری و دوربین مداربسته(CCTV)

  • عرضه کننده انواع دوربین های مدار بسته و دستگاه های ضبط تصاویر
  • ارائه دهنده راه حل های هوشمند نظارت تصویری و پروژه های انتقال تصاویر
  • فروش و نصب انواع دوربین های تحت شبکه و تحت کواکسیال (HD)
  • فروش ویژه همکاران گرامی با قیمت های ویژه

بازدید و کارشناسی رایگان

  • بازدید از محل پروژه و ارائه طرح های پیشنهادی
  • جانمایی و کارشناسی محل نصب دوربین ها و دستگاه ها و تهیه پلان جانمایی
  • مشاوره و انتخاب نوع دوربین ها  دستگاه های مورد نیاز پروژه
  • ارائه بهترین راهکارها با حداقل قیمت

​نمایندگی فروش و پخش دوربین مدار بسته LONGSE

  • LONGSE

 

بیشتر بدانید :

دوربین مدار بسته  چیست؟

به هر دوربینی که در یک مدار الکترونیکی در جای ثابتی قرارداشته باشد و در آن مدار جابجا نشود دوربین مدار بسته یا Closet Circuit Television  و یا به اختصار CCTV می گویند. عنوان دیگر رایج Video Surveillance به معنای سیستم نظارت تصویری می باشد. دوربین های مداربسته سیگنال را به یک جای مشخص برای تعداد مشخصی مانیتور می فرستند.

از جمله عمومی ترین جاهایی که از  دوربین  مدار بسته به عنوان نظارت تصویری استفاده می کنند می توان به بانک ها ، ادارات ، فرودگاه ها ، مکان های نظامی و فروشگاه ها اشاره کرد.

لیست قیمت فروش و نصب را از کجا بگیریم؟

شما می توانید آخرین لیست قیمت محصولات دوربین مدار بسته و سیستم های نظارت تصویری و همچنین لوازم جانبی آنها را از لینک زیر دریافت کنید. دقت داشته باشید که به دلیل نوسانات قیمت حتما قبل از ثبت سفارش از موجودی ها اطمینان حاصل نمایید و تاییدیه قیمت را از بخش فروش بگیرید.

 

آدرس ارتباطی ما

آدرس: شیراز ، خیابان ملاصدرا ، خیابان حکیمی ، ساختمان پویا طبقه 2 واحد 2

تلفن ثابت : 07132336438

موبایل : 09173185571

دوربین مداربسته در شیراز| شرکت دید افزار تمیم: فعال در زمینه  مشاوره  و فروش عمده دوربین مدار بسته در شیراز،سیستم اعلان سرقت در شیراز،خرید دوربین مخفی  در شیراز،سیستم اعلان سرقت شیراز، سیستم های امنیتی شیراز، دزدگیر اماکن، لانگسی، تجهیزات لانگسی شیراز، خرید تجهیزات لانگسی شیراز، خرید دوربین مداربسته شیراز، خرید و فروش سیستم های امنیتی شیراز، خرید دزدگیر اماکن شیراز