5571 318 0917
درخواست کارشناسی
دوربین مداربسته مناسب ادارات


: 43

بسیاری از کسب و کارهای موفق، اهمیت حفظ امنیت و ایمنی را در قلمرو کسب‌وکار می‌شناسند و برای آن ارزش فوق‌العاده‌ای قائل‌اند. این نکته را مد نظر قرار دهید که در صورت نیاز به دوربین مداربسته برای اداره ها باید قبل از خرید کلیه خصایص و قابلیت‌های دوربین‌ها بررسی‌شده و پیاده‌سازی گردد.

 بسیاری از کسب و کارهای موفق، اهمیت حفظ امنیت و ایمنی را در قلمرو کسب‌وکار می‌شناسند و برای آن ارزش فوق‌العاده‌ای قائل‌اند. این نکته را مد نظر قرار دهید که در صورت نیاز به دوربین مداربسته برای اداره ها باید قبل از خرید کلیه خصایص و قابلیت‌های دوربین‌ها بررسی‌شده و پیاده‌سازی گردد.

دوربین مداربسته برای اداره ها و کسب‌وکارهای کوچک که امور اداری در آن جریان است نیاز به سامانه نظارت تصویری خاص خود دارد، انتخاب دوربین مداربسته برای اداره ها می‌تواند سبب بهبود عملکرد آن شود. امروزه سیستم‌های مدرن و جدیدی عرضه‌شده است که می‌تواند پاسخگوی نیازهای امنیتی در این کسب‌وکارها باشد.

هنگام طراحی سیستم‌های امنیتی شناخت تفاوت بین دستگاه‌ها و سیستم‌ها می‌تواند شما را به رسیدن به هدفتان کمک نماید. انتخاب یک ابزار مناسب برای سیستم‌های امنیتی می‌تواند مهم‌ترین تصمیمی باشد که شما در طراحی یک سیستم امن در نظر دارید. برای بحث مانیتورینگ و سیستم‌های نظارت تصویری شناخت گزینه‌های موجود و بررسی کلیه محصولات عرضه شده در بازار سبب می‌شود که انتخاب هوشمندانه‌ای را در طراحی پیاده سازی نمایید.

مقاله زیر راهکارهای مختلفی را که برای امن سازی محیط اداری نیاز دارید، تشریح می‌نماید اما باید بدانید که کارشناسان ما همواره راهکار را بر اساس نیاز شما سفارشی‌سازی می‌نمایند. بدین منظور به شما توصیه می‌کنیم در صورت نیاز به دوربین مداربسته برای اداره ها با ما تماس حاصل فرمایید.

 

چگونه دوربین مداربسته برای ادارات انتخاب کنیم؟

با توجه به گسترش دانش و علم و نوآوری‌های متعددی که در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات وجود دارد، سامانه‌های امنیتی و سیستم‌های نظارت تصویری همواره در حال گسترش و به‌روزرسانی هستند. در بازار سیستم‌های نظارت تصویری مدرن دوربین‌های باسیم و دوربین‌های بی‌سیم برای بخش سیستم‌های نظارت تصویری عرضه‌شده است. هر دو نوع دوربین باسیم و بی‌سیم دارای محدودیت‌ها و مزایای منحصربه‌فرد خود هستند که در طراحی سیستم نظارت تصویری برای یک سازمان نیاز است که هر مزایا و معایب زیر ذره‌بین برده شود.

 

در سال‌های اخیر استفاده از دوربین‌های نظارت تصویری بی‌سیم مورد استقبال گسترده قرارگرفته است. علت اصلی که این دوربین‌ها مورد استقبال قرارگرفته است، این است که دوربین‌های امنیتی بی‌سیم تحت شبکه به‌راحتی می‌توانند نصب و راه‌اندازی گردند.

تغییر مکان یک دوربین مداربسته بی‌سیم در هر زمان و در هر مکان به‌راحتی قابل انجام است. از آنجاکه این دوربین‌ها حجم کوچک نیز دارند در مکان‌های کوچک قابل‌نصب و بهره‌برداری است.

منازل و اداره‌های بزرگ‌تر می‌توانند از دوربین های باسیم استفاده نمایند که این دوربین‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارند. دوربین‌های باسیم به‌طور مستقیم یا غیر مستقیم به دستگاه ذخیره‌ساز متصل می‌شوند. در دوربین‌های تحت شبکه دوربین به نزدیک‌ترین سوییچ وصل می‌شود و در سیستم‌های آنالوگ دوربین توسط کابل کواکسیال مستقیماً به دستگاه ذخیره‌ساز متصل می‌گردد.

همان‌طور که گفته شد دوربین‌های تحت شبکه نیاز به ادوات و تجهیزات خاص خود دارند و برای فراهم‌سازی تصویر به دستگاه‌های تحت شبکه متصل می‌شوند. دوربین‌های تحت شبکه تصاویر را دیجیتالی تولید می‌کنند و در کابل‌ها ارسال می‌نمایند.

برخی از کارشناسان استفاده از دوربین‌های بی‌سیم را توصیه می‌نمایند اما یک نکته مهم این است که وجود دستگاه‌های مسدود ساز امواج رادیویی می‌تواند مانع رسیدن سیگنال دوربین به دستگاه شود.

آدرس ارتباطی ما

آدرس: شیراز ، بولوار استقلال ، حدفاصل باسکول نادر و فلکه هنگ ، کوچه ۱۵ فرعی دوم سمت چپ ، پلاک ۱۴ شرکت دیدافزار تمیم

تلفن ثابت : 07132336438

موبایل : 09173185571

دوربین مداربسته در شیراز| شرکت دید افزار تمیم: فعال در زمینه  مشاوره  و فروش عمده دوربین مدار بسته در شیراز،سیستم اعلان سرقت در شیراز،خرید دوربین مخفی  در شیراز،سیستم اعلان سرقت شیراز، سیستم های امنیتی شیراز، دزدگیر اماکن، لانگسی، تجهیزات لانگسی شیراز، خرید تجهیزات لانگسی شیراز، خرید دوربین مداربسته شیراز، خرید و فروش سیستم های امنیتی شیراز، خرید دزدگیر اماکن شیراز