5571 318 0917
درخواست کارشناسی
معایب دوربین های مداربسته ی ارزان قیمت


: 51

واردات بی رویه ی دوربین مداربسته ی ارزان قیمت و نسبتا بی کیفیت امروزه رواج پیدا کرده است و با تبلیغات فراوان در شبکه های اجتماعی و وبسایت ها همراه می باشد.

واردات بی رویه ی دوربین مداربسته ی ارزان قیمت و نسبتا بی کیفیت امروزه رواج پیدا کرده است و با تبلیغات فراوان در شبکه های اجتماعی و وبسایت ها همراه می باشد.

به افرادی که تصمیم به خرید دوربین مداربسته ی ارزان قیمت دارند پیشنهاد می کنیم قبل از تصمیم گیری این مطلب را بخوانند و با برخی از معایب این دوربین ها آشنا شوند.

پردازنده ی داخلی بسیار ضعیف 

هنگام ورود نور به دوربین مداربسته فرآیند پردازش و تبدیل تصویر به سیگنال های آنالوگ توسط چیپست داخلی دوربین انجام می شود . دوربین مداربسته ی ارزان دارای پردازنده ی داخلی بسیار ضعیف بوده و عموما تصاویر با رزولوشن پایین را ارسال می کنند.همچنین عدم توان ارسال بازه ی رنگی زیاد را دارا می باشند به این معنا که کنتراست پایینی دارند . همین امر باعث عدم توانایی متعادل کردن نور توسط دوربین مداربسته ی ارزان قیمت می شود.

عدم نمایش صحیح و واقعی رنگ ها

این مورد نیز از معایب این دوربین ها می باشد بطوری که در برخی موارد رنگ تصویر نمایش داده شده با آنچه واقعا دیده می شود تفاوت زیادی دارد.

دید در شب ضعیف

اکثر دوبین های ارزان قیمت برای دید درشب تعبیه نشده اند . در واقع با اضافه کردن تعدادی LED ب این دوربین ها این قابلیت به آن ها اضافه شده است . همین امر باعث عدم نمایش تصاویر واضح در شب می شود . برد دید درشب بسیار کم و همچنین تصاویر غیر قابل تفکیک از دیگر عیوب این دوربین ها می باشد.

 

آدرس ارتباطی ما

آدرس: شیراز ، بولوار استقلال ، حدفاصل باسکول نادر و فلکه هنگ ، کوچه ۱۵ فرعی دوم سمت چپ ، پلاک ۱۴ شرکت دیدافزار تمیم

تلفن ثابت : 07132336438

موبایل : 09173185571

دوربین مداربسته در شیراز| شرکت دید افزار تمیم: فعال در زمینه  مشاوره  و فروش عمده دوربین مدار بسته در شیراز،سیستم اعلان سرقت در شیراز،خرید دوربین مخفی  در شیراز،سیستم اعلان سرقت شیراز، سیستم های امنیتی شیراز، دزدگیر اماکن، لانگسی، تجهیزات لانگسی شیراز، خرید تجهیزات لانگسی شیراز، خرید دوربین مداربسته شیراز، خرید و فروش سیستم های امنیتی شیراز، خرید دزدگیر اماکن شیراز